Nowoczesne szyby gięte do kominków

Szyby gięte do kominków wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii procesu hartowania. Nasz system pozwala na gięcie szkła do wymaganego kształtu. Poprzez takie działanie szkło kominkowe gięte zyskuje nową jakość funkcjonalną oraz estetyczną.

Estetyczne szkło trapezowe

Wybierając szybę do kominka warto zwrócić uwagę na szkło trapezowe do kominków, które pozwala na upiększenie wyglądu kominka. Takie rozwiązanie spełnia wszelkie wymagania użytkowe - jest wytrzymałe, bezpieczne oraz wysoce funkcjonalne.

Jak zamówić ?

Szkło kominkowe gięte po łuku, gięte pod kątem tzw. pryzmatyczne oraz szyby narożne wykonujemy na indywidualne zamówienie. Jeśli posiadasz szybę giętą po łuku lub pryzmatyczną łamaną, to prześlij nam wymiary zaznaczone na rysunku poniżej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu wyceny. Jeśli Twoja szyba jest stłuczona i nie masz jak jej zmierzyć konieczne będzie przesłanie do nas drzwiczek w celu wykonania pasującej szyby. W przypadku gdy odpowiedniej szyby nie będzie się dało wykonać, możemy wykonać usługę przerobienia drzwiczek na 3 szyby płaskie. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy oraz pozwala w przyszłości zapomnieć o kolejnych czasochłonnych poszukiwaniach "nietypowej" szyby. Poniższe zdjęcia prezentują przykładowe drzwiczki żeliwne po przerobieniu. Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi wyślij nam email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 799-079-929. Nasi konsultanci chętnie udzielą Ci wszelkich informacji oraz pomogą w wybraniu odpowiedniego rozwiązania.